| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

necetla jsem diskusi

moje jedine dite se mi narodilo v mych 38 letech, vse v pohode

ale ted v mych 55+ silena puberta ditete....ted teprve lituju, ze jsem dite nemela driv, kdy bych na pubertu mela vic nervu a energie

navic nevim jak u zakladatelky, ale u u nas jsou jeste 80+ prarodice (moji rodice) v jinem meste, kteri take potrebuji moji pozornost, takze vikendy delim mezi zlobivou pubertacku a sve 80+ rodice, nemluve o tom, co se vyskytne od pondeli do patku (rodice na pohotovosti, navstevy v nemocnici, pubertacka si zlobeni taky neschovava jen na vikendy)

nastesti mam vetsinou HO, coz se ted zmeni kvuli zmenam v praci...a partner je mimoradne pracovne vytizeny (nocni a vikendove sluzby), takze s nim se neda vubec pocitat

tedy ja i lituji, ze jsem tehdy nemela deti dve, jedno treba ve 38 a druhe ve 40, ale vic lituji toho, ze jsem dite nemela ve 28, jak jsem puvodne planovala, ale tehdy mi nevysel partnersky vztah, co jsem tehdy mela a musela jsem cekat dalsich 10 let

jinak chci zakladatelce napsat, ze s praci nikdy nemuze vedet, jak se to vyvine...a nejaky krasny uvazek nebo podnikani, ktere ji umoznuje volnost, taky muze skoncit, jak se svet rychle meni, ale neznam jeji konkretni praci

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.