| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sice jsem to neřešila, ale i tak se vyjádřím ~;)

Ani náhodou bych do toho nešla. Sice si myslím, že sourozenectví je důležité, jedináčci jsou tak trochu předurčeni být sobci, jen kvůli tomu bych se ale nepouštěla do takových akcí. Ano, stát se může cokoliv i ve dvaceti, ale ač máš pocit že nestárneš, tak určitě ani nemládneš a těhotenství už by třeba nemuselo být tak pohodové, zvlášť když už máš jednu cácorku na starost. O náročné péči o mimčo ani nemluvím..

"Ja jsem ve 45 porodila prvni dite, proste jsem byla dlouho single a toho praveho jsem potkala az ve 43. On deti taky nemel (je o 6 let mladsi) tak jsme si rekli, ze to zkusime a povedlo se." Asi to tak mělo být, mohla jsi mít kupu dětí s nesprávnými partnery nebo jedno s tím pravým. A to už máš. Já bych to brala tak, že v 47 letech čas na rození dětí rozhodně pominul a byla bych vděčná za zdravou holčičku.

Nevšimla jsem si, jestli píšeš, jak to vidí partner.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.