| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žejo, je k sežrání... a v principu je to takovej bílej Vinnetou ~;)

Tady tou odbočkou nijak nechci zlehčovat hodně náročnou situaci rodičů, kteří řeší transtouhy dětí. Jen to dokresluje, že opravdu velká část žen se v dětství i dospívání dokázala ztotožnit s mužským hrdinou, cítila se jako kluk. Nebo se cítila "nijak". Ale nebyla volba, byla lajna. A taky: nebylo potřeba "volit" brzo. Že jsem se ve 12 cítila dobře jako kluk nikoho nezajímalo, a ani mně to nepřišlo divný. Neřešila jsem to. Nebylo to téma.
Ani dneska se nelíčím nebarvím nelakuju, když se ostříhám omylem dohola nehroutím se, prostě celkově mi nepřijde ten rozdíl ženy x muži tak zásadní, abych to nějak intenzivně vnitřně prožívala a vnějškem demonstrovala.

Dle mého k problému přispívá i to, že se dnes líčí barví mladinké dívky. Pokud se některým do toho nechce, mají možná pocit, že je s nimi něco blbě. To se naší generace netýkalo, líčily se až dospělé (jo, na gymplu bylo pár spolužaček, které začaly někdy kolem 17, ale to byly ty zralejší). Zároveň už jsme mohly bez problémů nosit kalhoty Ideální doba pro klid se najít, než to bude aktuální (jako s kým navazovat partnerský vztah).

Dneska je to vážně těžký ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.