| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dítě nedávno ukončilo 8l na Opatově. Mladší dítě je aktuálně na Postupické.
Během těch 8mi let na Opatově jsem měla pocit, že jde škola dolů.
Nejdříve naprostá spokojenost, ale pak postupně rušili věci, které fungovaly (k něčemu trochu přispěl covid), ale pak už je po covidu neobnovili. Opatov mi přišel, že byl na začátku hezky nastartovaný, ale že ředitel, který už tam je dlouho, už nemá o školu zájem a raději než by vymýšlel, jak to udělat, tak něco zruší. Takže škola zatím jede samospádem celkem hezky, ale nic se nevylepšuje. Neřešila se ani problémová učitelka.
Na 8l byl za mého dítěte o Opatov celkem zájem - tj studenti tam byli vybráni, na 4l se tam moc lidí nehlásilo, takže tam byli děti, na které tento gympl zbyl. Bylo to prý vidět i v kolektivech tříd. Ve třídách 4l kolektiv prý nic moc (což se ale už mohlo změnit).

Na Postupické je mnohem hezčí prostředí - zahrada přímo počítá s pobytem studentů venku - např pinpongové stoly. Studenti ocení i to, že se nemusí přezovat - pokud není vyloženě mokro. Povinost přezouvání se vyhlašuje jen v zimním období, když je venku pořád mokro a břečka. Problémový učitel se řešil a vyřešil.
Z těchto dvou škol určitě doporučuji více Postupickou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.