| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho,
já jsem byla "doma" spoustu let - ani se mi to nechce počítat, uf... ale... pořád jsem udržovala "hladinku" - pomocná družinářka (10 hodin týdně) rozhodně není kariéra, ale - dělala jsem to spoustu let a bác ho - mám v resumé x let práce s dětmi. Do toho jsem byla zaháčkovaná u dvou různých agentur na překlady atd. - byly to nárazovky (jako třeba tři měsíce práce a půl roku nic) - ale mám v životopise spoustu let pokrytých tímhle.

Zakladatelko,
zkus se zamyslet nad tím, co jsi dělala - a jak by se to dalo "prodat". I věci, které ti zdánlivě nepřijdou důležité, tak se dají nějak vyzdvihnout. Já jsem leta vedla kroužek ve stájích - protože mě to bavilo - a šup - mám práci s dětmi, organizování fundraisers (pro stáje), dobrovolničení v přilehlé rezervaci, organizování výchovných přednášek (veterinářka, kovář, trenérka - všichni byli ochotní předvést dětem něco ze své práce)...

Jinak začít opravdu s něčím na úrovni brigády, dobrovolničení... teď před vánoci by nejspíš byli ochotní přijmout pomoc v obchodech, možná na poště atd. - nejspíš nic lukrativního - ale dostaneš se mezi lidi a okoukneš co by se ti tak líbilo a nelíbilo - a zjistíš, co třeba se nabízí za práce v rámci té firmy (někdy firmy ani neinzerují a raději povýší / převezmou někoho, kdo už zná jak to tam chodí)... a když ne, už budeš mít alespoň zářez do životopisu - a každý pochopí, že když jsi dělala prodavačku přes vánoce, tak že tě od ledna už nepotřebovali - ale můžeš už povykládat, co se ti na té práci líbilo a nelíbilo a co bys chtěla dělat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.