| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, už se ti povedlo vyhnat děcka ze školy? venku je zima, tma, mokro, protivně, ale je tam ticho a nikdo po tobě noc nechce, tak tam chvilku zůstaň, projdi se, na nikoho nemluv, nikdo nechce chvilku mluvit na tebe, občas to potřebujeme, když jsme v tom hluku celý den.

angína u dětí je sice opruz, ale v pohodě, za pár dní bude zase dobře

cestování dceři přej, letadlo je bezpečný, neboj
mně cestují kluci často, zrovna včera přiletěl syn ze studií, taky jsem hlídala letadlo na flight radaru, ale hlavně proto, abych byla první, kdo ho přivítá v Česku :)

jarmark je strašná věc, musíš se podílet? u nás jen první stupeň a pracovky na druhém, ostatních se to netýká, zkus se tomu za rok vyhnout

hezký večer

mě čeká cesta z Moravy do Prahy, za chvilku vyrážím, nechce se mi ale ani trošičku

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.