| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kmitala jsem do pondeli, kdyz jsem chtela dokoncit svuj projekt - strom.
A potom uklizet ten silenej curbes z jeho vyroby, to mi zabralo 2 dny.
No a ted se zacinam ponorovat do adventniho rozjimani = prijimani tmy a klidu prirody.

Uzivam si ted neskutecne moc kazdej den vecere se svou rodinou: holky jsou zdravy a tak normalne stastny, manzel je celkove spokojenej, ja si dum delam cim dal vic podle svych predstav.
Velka dcera je permanentne dojata, casto rika "to je tenhle rok naposledy, kdy jeste bydlim doma." - na jare maturuje, od zari pak nastupuje v jinym meste na vyucni misto v universitni laboratori a zaroven zacina studovat informatiku, vse uz ma sama vybehany, zarizeny, podepsany, vcetne bydleni...
Porad se pta na prakticky veci - jak se dela tohle, co stoji tohle, kde koupim toto.No dospiva.~m~

Mam pocit, ze tohle je cas pro sebe a pro svoje milovany a blizky.
Jestli venku povesim svetylka, uklidim nebo neco nazdobim je mi tak u prdelky. Nemusim to. Ale muzu, jestli se mi bude chtit.

Pro manzela prvni vanoce po smrti matky, proto s nami vanoce bude travit i svagrova - 58 let, bezdetna, single a oboje rodice po smrti. To je tezky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.