| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

“ nemyslím, že zrovna v tomhle ti pomůže utrácet peníze za advokáta, leda by snad manžel byl ten typ, co by se ho lekl (ale to tihle problematičtí lidé nebývají, vezmou si ho taky a terorizují i jeho ~;))”

Bývalý muž se autorit bojí, k soudu si ani právníka nebral a skoro tam brečel. On zastrašuje na dálku, když ale dojde ke konfrontaci, tak se buď rozbrečí, nebo uteče. Já ale bohužel konfrontovat neumím. Mně se už půl roku nepodíval do očí, vždy vysadí dítě, zazvoní a zdrhne. Dnes napsal všem mým zaměstnancům, že nás všechny dává k soudu~a~ Být mým kolegou musí být zážitek. Kdyby se mě to netýkalo, bylo by to úsměvný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.