| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Psovi a kočce vařím kuře - celé, stehna, hřbety, žaludky, srdce. Nebo vařím vepřová srdce, plíce, slezinu, jazyk. Vařím ve velkém hrnci, do vývaru dám dovařit přílohu - těstoviny, kolínka, zamíchám s vařeným masem a nabalíčkuju si hotovou krmi do mrazáku. Vařím tak jednou za tři týdny. Kočcce tedy mezi to dávám i syrové maso, paštiky, kapsičky - je polovenkovní a žere úplně všechno.

Do jídla jim ještě přidávám zeleninu, salát, mrkev, hrášek, semínka apod. A dávám jim i tvaroh, kys.smetanu, vejce, psovi mléko s piškoty třeba.
Taky se dá koupit mleté maso pro psy - to jsem vařila dříve, když jsem měla větší psy. S vařením je samozřejmě trochu opruz a trochu smrad (vnitřnosti). Větší psi mi takto žili do dvanácti let, současnému je 14. Granule jsem krmila jako doplněk, kočka je taky jí. Granule a konzervy jsou jednodušší.

Mí psi byli ke stáru taky hubenější, ale lepší než tlustí a funící.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.