| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Píšeš že jde o klienty kolem šedesátky. Pokud se nepohybují někde v administrativě, tak sice e-maily už používají 30 let, ale možná velmi sporadicky a prostě nějakou štábní kulturu nepotřebují ke svému životu. Moje hypotéza vychází z toho, že ti lidé neprošli žádnou edukací v tomto směru, která by je tomu naučila. Prostě jednou se něčemu naučili a drží se svých izolovaných dovedností. Přitom i v práci třeba používají nějaký počítačový program. Příklad mimo e-maily z rodiny: manžel umí přeinstalovat počítač, to bych já v životě nezvládla, ale když něco vyhledává, zarytě trvá na tom, že vyhledávané slovo napíše v Seznamu, popř. na Googlu do toho speciálního vyhledávacího políčka. X-krát jsem říkala, že to může rovnou psát do stavového řádku nahoře (doufám, že se to tak jmenuje, ale jistá si nejsem) a že si tím ušetří klikání, ale kdepak. A takových příkladů by se určitě i u mě našla spousta. My, co jsme se to učili za pochodu, máme mezery.

Nevím, jaké vztahy s klienty máš, ale na mě funguje, když mi někdo případně pošle printscreen se zakroužkovanými částmi, jak postupovat. V tvém případě předpokládám, že by šlo a jediný obrázek se zakroužkovaným políčkem "odpovědět". Pár zvídaných by možná chtělo naučit se něčemu novému, i když všichni určitě ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.