| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč by se gynekolog stavěl zamítavě? Děti se rodí daleko starším maminkám.

POslední jsem rodila ve čtyřiceti, těhotenství i porod stejně pohodový jako ve dvaceti.
Moje doktorka ohledně věku pronesla, že je to v pohodě a jsem mladá, že není potřeba více hlídat. To samé na genetickém pracovišti, čekala jsem testy navíc, ale lékař jen pronesl, že věk je supr a ostatní testy také vyšly výborně, že nevidí důvod pro jiné testování než ultrazvuk.

Jediný problém byl těhotenská cukrovka, myslela jsem, že jsem stará a tlustá, proto cukrovka, ale pak jsem zjistila, že dnes mají cukrovku snad všechny těhotné i mladé a hubené, prý jsou přísnější testy a málokdo projde.
V diabetologické ambulanci jsem také poprvé slyšela, že jsem stará matka, ale pak doktorka pronesla, že pro ní je stará každá matka nad 25let. COž je vtipné, když průměrný věk prvorodiček je 3O možná už 31. Nutno říct, že sama doktorka sama byla metráková ropucha nad hrobem.~:-D

Mám teda skoro dvojčata, 16 měsíců od sebe, ale i tak se unava většinou nekoná, ale to je díky manželovi, ráno mě nechává vyspat, ale tak to bylo téměř u všech našich dětí. A i se dost zapojují starší děti, dobrovolně, neděláme z nich chůvy.
Naopak si děti strašně užíváme, oba, já jsem daleko klidnější než ve dvaceti, nerozhodí mě nějaký ten dětský hysterák nebo neustálý binec.
Za mě jdi do toho, mít děti ve čtyřiceti je fajn. Občas oba se oba zamyslíme, že by jsme ještě jedno dali, ale proti je manželův věk a já jsem ještě mladá.

Já když jsem v šoku přišla k mé lékařce s tím, že jsem opět těhotná, měla jsem doma devítiměsíční mimino, tak se smála, že je zvláštní doba, že poslední dobou v pohodě a nečekaně těhotní klientky po čtyřicítce a dvacítkám to těhotnění moc nejde. Když jsem porodila poslední, tak pronesla, že ještě určitě ještě jedno dáme, že věk nám ještě přeje. Takže se gynekologa neboj, dnes je normální rodit po čtyřicítce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.