| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, na druhou stranu je to tu určitý ventil a vsadím boty, že to tady žádné děti nečtou. Takže když si tu rodič upustí páru, nic se neděje. Můj syn ode mě nikdy naživo nic neslyšel. Žádný tlak, žádná pochybnost. Na druhou stranu je pěkně vidět, že ty Cermat testy jsou prostě o drilu, protože opakováním různých verzí testu se vycvičil tak, že obou termínech nestihl shodně pouze poslední podúkoly posledního příkladu. Na jedné škole byl první a na druhé druhý. Ale jak šel na zkušky nanečisto bez zkušeností s těmito příklady, časově to nestihl.

A má silné ADHD. Těm lidem úplně jinak funguje mozek. Mám takové dvě děti ze tří. Oni jsou impulsivní, výbušní, horká hlava a stres. To fakt moc neovlivníš nějakou uklidňující řečí. Má bohužel kontraindikace proti lékům, takže to musí zvládat sám. Tak holt my rodiče si občas někde posteskneme.

Já jsem hlavně chtěla reagovat na TaJ, že si ten tlak tvoří některé děti samy na sebe a že to není tak jednoduché, jak ona uvádí, stačí si promluvit a je to v klidu. Někdě prostě není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.