| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to beru tak, že když má být s partnerkou sám ve svém bytě, logicky to preferuje před domácností, kde jsou navíc puberťáci + zvíře. To já bych měla úplně stejně. Mně taky někdy "vaděj" i moje děti, tedy nějaké domácí a zahradní mejdánky plánujeme na dobu, když jsou třeba děti na táboře, a není to tak, že bych svoje vlastní děti upozaďovala. Stejně tak jezdím na víkend s kamarádkama, kam žádné děti netaháme a není to tak, že bych upřednostnila kamarádky. věnuju se jim bohatě jindy, tak holt chci nějakej čas bez koulí na noze.

A že to v patchworkových rodinách mezi těmi dětmi a partnery občas zaskřípe je celkem běžné.

Ale souhlasím, že je teď řada na tom partnerovi, aby se zasnažil, a jenom nečekal, že slízne smetanu a nebude se namáhat.

Jinak já jako puberťák byla vždycky nadšená, když rodiče na víkend vypadli, naposledy jsem s nimi jela na dovolenou v 16 a ještě jenom na půlku.
Ale vím, že teď je trend, že děti bydlí do 30 u rodičů a jezdí s nimi na dovolenou furt...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.