| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tímhle já dost souhlasím...

My, u muže v bytě, jsme také měli pravidlo, že sex ne, pokud je doma velký syn, protože mi bylo nepříjemný, že by nás mohl slyšet, nebo nám do toho přímo vlézt (to se začalo stávat až když už byl veliký a chodil večer někam pařit a vracel se "někdy-neurčitě-v noci", tak se párkrát trefil...). Člověku je prostě protivné, že buď se musí strašně kontrolovat, nebo řešit, jestli dítě nebude mít "trauma", že uslyší/uvidí něco, co by nemusel...

U vlastního dítěte to tolik neřešíme, u nevlastního syna jsme to řešili teda fakt hodně...


On je asi problém taky v tom, jestli a jak máte reálně vyjádřeno (mezi sebou i vůči ostatním), že k sobě patříte. To, že s někým žiju, neznamená nutně, že spolu musíme bydlet nebo se vidět denně. Nevím, jestli dokážu ten rozdíl nějak popsat, ale já ho třeba hodně cítím...

Ale to musí těm lidem vyhovovat. Třeba fakt pán prostě jen dospěl do fáze, že stojí o standardní vztah - tj. mít přítelkyni (ženu) denně doma, nejen na víkendy nebo dovolené. A holt na tom doteď nepracovali, takže teď ani jeden nevědí, jak si s tím poradit.


A děti to limitujou hrozně, to je prostě fakt.
A taky je rozdíl v odpovědi - Taky bych strašně chtěla s tebou bydlet, ale děti nemůžu vytrhnout ze školy, od přátel a přestěhovat se sem s nima a ani nemůžu nechat je doma samotný... a mezi Já jezdím furt, ty nepřijedeš pořádně nikdy, ale stejně si stěžuješ, že se málo vidíme... (nemyslím, že bys to řekla jemu, ale možná si to říkáš v hlavě).

po 10 letech bývá krize normálně, možná i s věkem trochu bilancuje, jestli tenhle způsob života (10ti letý vztah na dálku) je to, o co stojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.