| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

rodinová, však právě...
já vypadla z baráku ve 14 na intr, po škole jsem se na 2 roky vrátila a fakt to nešlo, takže pak zase zpátky do města, vztahy s rodiči jsem měla (po odstěhování ~;)) v pohodě, dneska myslím, že až nadstandardní, i na tu dovolenou jsme se ségrou a tátou loni jeli ~;)
bratránek vypadl v 15 na intr, potom si pořídil byt (no rodina mu dala na základ hypotéky), oženil se, byt nesplácel, nadělal dluhy, takže o něj přišel, rozvedl se, vrátil se domů a hnije tam v pokojíčku dodnes (45 let mu je)... a dodnes v pozici dítěte, když dojdou prachy z výplaty, maminka přidá kapesné, nakoupit si dokáže jen sám pro sebe, kde je vysavač netuší, uvařit si umí jen pro sebe, pokud není uvařeno od někoho jiného, bez váhání si z lednice vezme nachystanou svačinu, co si připravil jeho táta na druhý den do práce - vůbec mu není divné si vzít něčí obložené zabalené housky ~d~
základní rozdíl mezi námi spočíval ve výchově - já se musela podílet na domácnosti od mala, on nikdy na nic doma nemusel sáhnout - ve stejném módu tedy jedeme dodnes...
btw on býval doma o víkendech sám, což mně se nepoštěstilo skoro nikdy ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.