| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No naši taky nebyli nadšení mým výběrem školy - byla jsem nesamostatná, ztrácela se v čase i prostoru, děsilo mě i naše okresní městečko, introvertní, zmatkářka a zvolila jsem si školu v praze, s intrem... přesto mě podpořili a kupodivu jsem se v praze nejen neztratila, ale dokonce jsem zjistila, že nejsem žádná divoženka z lesů, ale naopak městský člověk, kavárenský povaleč ~;)
Jsem rodičům vděčná za jejich podporu a cením si toho dodnes...
U své dcery jsem do výběru školy nemluvila, ačkoliv se mi moc nelíbila, u syna jsem teda hodně nesouhlasila s výběrem školy č. 2 a přemlouvala ho, aby to přehodnotil, protože jeho kritéria byla hloupost, ale stejně jsem to se skřípěním zubů odsouhlasila, naštěstí se dostal na tu preferovanou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.