| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pardon, já tam zapomněla doplnit, že tito lidé jsou ve svých zaměstnáních, která nenavazují na to co vystudovali, maximálně spokojení. Ke svým zaměstnáním byli zaváti různými životními okolnostmi, PánemBohem a tak, a ono je to dobrý.

Jasně že ta škola nemůže jít úplně proti povaze, schopnostem a chtíči člověka, ale když se ten výběr tak úplně nepovede nebo není úplně jednoznačný, není všem dnům konec.
Já dělal po gymplu školy, který by mě v patnácti ve snu nenapadly, ani jsem nevěděla, že existují a kdyby jo, určitě bych na ně v patnácti nešla. A hle, on to obor mého srdce a života ~s~
Ale stejně bych nejraději do žádný školy ani práce nikdy nechodila a kdyby se mi chtělo, dělala bych to nějak "zájmově". Teoreticky by mě bavilo ledacos, prakticky když je to každodenní "opruz" z musu, není to vono. Mně by bavil rentiér, to bych klidně dělala každodenně a občas k tomu něco pro radost a naplnění. Bohužel na školu pro rentiéry přihlášky nelze doručit písemně ani elektronicky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.