| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedro, já se toho děsila od léta už, ale najednou to postupuje, zatím teda podle plánu, tak doufám, že se to u maturity nezadrhne. Ale to nejdůležitější, totiž přijetí mladšího dítěte na SŠ už máme za sebou, zbytek je částečně variabilní a dá se časově posunovat, přinejhorším.
My máme maturák až za měsíc, už se na něj těšíme, s dcerou se nám podařilo si koupit šaty, ve kterých se cítíme dobře. To mi udělalo radost, protože jí sice sluší všechno, ale já nemám úplně konfekční postavu. Všechno je mi dlouhý a tak divně to visí, ale dostala jsem tip na jeden obchod, kde byl i výběr, nejen "vezmi cokoli přijatelného a jdi", tak snad synovi neudělám ostudu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.