| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vrtáku já nevím, jsem za nějaké všeobecné vzdělání pokud má člověk maturitu. A třeba u našeho syna by to bylo, pokud by bylo po jeho, opravdu velmi jednostranné. Když měl tři roky, naše úžasná dětská doktorka poté, co jsem dovedla dítě, které podle reflektoru poznalo typ auta ale neřeklo barvu pronesla památnou větu (poté, co ho nechala roztřídit nějaké barevné kostky) "jestli ono to nebude tím, že barvy ho nebaví". Takže my jsme ho podporovali v jeho koníčcích a on nějak přetrpěl a tu a tam na něm ulpělo i něco z "nudných" oborů. Než šel do školy sčítal a odčítal přes desítku, pochopil princip násobení, nakreslil princip čtyřtaktního motoru i se šoupátky ale jeho dvou a půl letá sestra na mou po šedesáté položenou otázku jak se jmenuje mládě od prasátka ječela "no pece selátko". On tupě mlčel:-)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.