| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nojo, další ukázka toho, jak žije Praha a její okolí jiným životem než Morava, nejen severní

ne že bych milovala Rusko, to fakt ne, ale pro děcko s dys je ruština mnohem jednodušší než němčina, takže já jsem za možnost ruštiny byla fakt ráda, měli ji kluci na základce i na gymplu, o němčinu u nás nikdo nestojí
prostřední teda bohužel musel na gymplu po přestupu na jiný gympl do němčiny, v jeho ročníku zrovna nebyla, ale bylo to utrpení, nenaučil se výslovnost, čtení, nic, jen přepsat slovíčka a ovládal gramatiku, ale mluvit fakt nic, angličtina není problém, ruština byla v pohodě, němčinu ani náznakem

já chápu, proč se ruština teď nelíbí, ale je to nesmysl, po druhé světové se taky nepřestala učit němčina

když už vnucují všem dětem druhý jazyk, tak pokud nebude ruština, mohla by to pro některý být třeba slovenština, prostě na to každý nemá a nebo jen nechce, třeba na specce to tou slovenštinou vyřešili už před lety, kdy to začalo

ministr by se měl nejdřív trochu seznámit se svým resortem a pak trochu přemýšlet nebo se radit a pak až mluvit

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.