| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já jsem psala, že proti ruštině a její výuce v principu nic nemám. Jestli je lehčí pro "dys", to neumím posoudit, slovní zásoba a gramatika možná ano, ale je tam přeci jen jiná abeceda, musí se to naučit číst a psát... Pro mně to mimochodem byl důvod, proč jsem pro dítě o výuce ruštiny uvažovala, brala jsem to jako plus, že se naučí azbuku. Ale dítě mělo zcela jiný názor a navíc stejně o ruštinu nebyl zájem. Proto mě obsah toho článku překvapil, jak jsem už říkala. Na severní Moravě žije celá rodiny z manželovy strany i část mých příbuzných, ale rusky se nikdo neučil. Ani třeba v Podkrkonoší, odkud pocházím já a žijí tam děti mých sourozenců. Pražáci jsou jen naše děti :-)
Mimochodem německá výslovnost je zcela pravidelná, na rozdíl od angličtiny. Takže jestli neschpnost se ji naučit nebyla spíše způsobena nechutí než nějakou poruchou, ale to samozřejmě není podstatné pro tuto diskusi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.