| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo, nevím jak to mají jiní, já jsem němčinu měla už před mnoha lety na základce, 2 roky jako povinně volitelný předmět, nebo jak se to jmenovalo, prostě ze 4 předmětů jsme si museli jeden vybrat. Vzhledem k tomu, že další konverzaci v RJ už jsem nechtěla a biologická praktika, ani dílny mě zrovna nelákaly, tak zbyla němčina. Sice mi doteď v hlavě něco málo zůstalo, ale ten jazyk se mi zoufale nelíbí. Je taková tvrdá, nelibozvučná, má strašně dlouhá slova, která se špatně pamatují na psaní apod... Jinak ale souhlasím, že to využití asi bude větší, než u RJ. Synův strojvedoucovský idol, který chodil na stejnou školu, kam chce i syn a sám o té škole říká, že ho tam naučili fakt všechno, co potřeboval, tak někde psal, že angličtina dobrý, ale že němčina mu moc nešla. Ale že teda vzhledem k tomu, jaké trasy jezdí, tak by se mu ta lepší znalost němčiny hodila mnohem víc, než angličtina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.