| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U mne teda rychlost čtení asi dost záleží na tématu. Čtu dost rychle, v čj i aj, zejména když je téma, co mne zajímá. Beletrii čtu frekvencí 1 kniha za den. Podle různých testů vnímání textu (v aj) na videu zvládám 500-600 slov za minutu. U některých typů textů třeba cíleně zpomaluju - zákony a účetnictví, abych si byla opravdu jistá, třeba že to DPH řeším správně. ALE jednou jsem si dělala v češtině jeden test rychlosti čtení, kde bylo za úkol přečíst na čas nějaký text a pak z něj zodpovědět otázky a to bylo utrpení a výsledek mi vyšel poměrně blbě, protože ten text byl STRAŠNEJ. Nebyl složitej, ale byl to úplně neskutečnej blábol (takové machýrkovské rádobymanažerské kecy), stylisticky mizerný, obsahově utrpení plné bezduchých kydů, které mne fakt fyzicky bolelo číst, normálně bych takovou sračku odložila, ale tady to byl test rychlosti čtení, ze které si měl člověk pamatovat detaily, které považoval za zcela bagatelní nesmysly. Jako tam jsem se přemoct fakt nedokázala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.