| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Izraelský model jsem si nikdy neuměla ani představit, nejsem ten typ, co by chtěl umět používat samopal nebo někde běhat na čas, vždy jsem se tělocviku vyhýbala jak jsem mohla.
Ale chápala jsem, proč to tak Izrael má.

ALe s tím, co se děje, si myslím, že Izraelský model má smysl i u nás. Mám syny a představa, že by třeba jednou šli do války je šílená, ale pokud budou mít alespoň trošku nějakou průpravu, tak budou mít více šancí se ubránit.

Já teda spoléhám spíš na profesionální armádu, ale bude potřeba ji hodně dovybavit a když si uvědomím, jaké halo udělaly stíhačky, neumím si představit, co by se stalo, kdyby armáda začala fakt zbrojit. Lidi jsou fakt praštěný, že si neuvědomují vážnost situace.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.