| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat,

tenhle tvůj příspěvek mohu podepsat.

Někdy mám čas a náladu a napíšu svůj názor pro zpestření a říkám si, že by byla škoda, aby si někteří mysleli, že v určitém tématu panuje obecná shoda ~;((.

Pokud se ale propůjčím dlouhým obhajobám, je mi líto času. Dříve mě bavila pestrost názorů, nastavování různých pohledů na věc bez souzení a obviňování.

Před pár lety tu, ale byly nicky, u kterých jsem prostě fakt měla potřebu a chuť se na věci podívat dalším a jiným pohledem. ...proto jsem nezdrhla manželovi z Číny po 4 měsících trápení, ale viděla jsem najednou smysl a cestu jak a proč se vybičovat a pokracovat ve společném životě. Začala jsem nad situací uvažovat jinak a manžel najednou došel sám nějaké změny, sám od sebe a dneska možná dává dětem víc času než já.
Dneska bych sem ani takové problémy nepsala, co jsem psávala dřív. O očkování dětí, o tom co jsem kde přečetla a jeví se mi to zvláštní a pod..

Ráda si tu přečtu většinou témata Anthey, sportování, hubnutí.

Jsou nicky, kterým už prostě ani neodpovidám, nereaguji na ně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.