| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A na odklad není nutno mít závažný problém, jeho spolužáci-dvojčata šli do školy ve věku 7 let a 9 měsíců, a odklad jim maminka vyřídila že jsou malí -protože sami rodiče nejsou vysocí, jsou malí dodnes. Zato sociálně byl hlavně chlapeček dost popředu a už v osmičce zdárně chlastal a hulil se svými vrstevníky- ne spolužáky

tak to, že dítě v osmičce zdárně chlastá a hulí, ještě neznamená, že v šesti letech bylo sociálně a vývojově na svůj věk ~d~ MMCH moje děti taky byly malé a syn to vedl - hodně dlouho se držel kolem druhého percentilu, i pod. v šesti letech v naší škole ani nemohl chodit sám na toaletu, protože nedosáhl na koutek u umyvadla, aby si umyl ruce (do školy chodily starší sestry, takže jsme tam chodili na různé slavnosti, není to jenom můj odhad). a v jídelně měli židle spojené se stoly, tam i po odkladu jedl vkleče, aby se dostal nad stůl. po odkladu byl sice pořád nejmenší, ale aspoň už dosáhl. jinak chlapce neznám, ale u dvojčat bych si klidně tipla, že tam mohly družit i další drobné vývojové problémy, které se prostě nasčítaly. taky jsem okolí nevykládala, proč jsem žádala o odklad, ale smetla jsem to mávnutím ruky a větou "to víš, srpnovej chlapeček".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.