| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buřte, tam bys svoje dítě fakt nechtěla dát, to mi věř. To radši na rok soukromý jazykový kurz, příprava a další rok znova přijímačky.
Ale celkem mi zajímá, jak to bude fungovat na státní konzervatoři /a možná i na jiných, ale tam neznám výsledky/, protože co jsem si všimla, tak na výsledkové listině se počet dětí, které splnily podmínky talentovek kryjí s počtem volných míst, ale o některých z těch "přijatých" vím, že mají prioritu na konzervatoři druhé. Tak jestli se to bude pak řešit druhým kolem talentovek nebo jak? Loňské roky to bylo tak, že třeba přijímali na jeden nástroj 2 uchazeče, přihlásilo se jich 10, zkoušky udělalo úspěšně 6 a pokud ti dva přijatí nastoupili jinam, tak se to posunulo na odvolání dál, ale letos to tak není. Dcera je naštěstí v těch nad čarou, takže se nás to netýká, ale tohleto by mi fakt zajímalo, protože je to u všech oborů, takže mi nepřijde, že by se počet talentovaných dětí přesně shodoval s volnými místy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.