| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TO je přesné, také se budím mezi devátou a desátou. Do té doby nejsem schopná ničeho, ani snídaně. Trošku pomůže cola, nepiju kafe, tak alespoň to, ale žádná sláva.

Ráno jsem fakt mimo, vůbec nevnímám, kolikrát si až kolem té devátí uvědomím, co mám na sobě za oblečení a vůbec netuším, co jsem ráno dělala.
Když jsem nucena vstávat fakt brzy, kromě toho, že jen koukám do blba a nevnímám, tak mám pocity na omdlení, na zvracení, hlava mě třeští.

Ani na dovolené mě před devátou nikdo neprobudí, to prostě nedávám.
Stejně jako nedávám letní čas. Prý jsem to tak měla už jako dítě, kdy jsem ponocovala a ještě teď si pamatuji noci, kdy jsem jako dítě ve tmě koukala a nemohla usnout.

Z dětí je taková hustá sova pouze jedno, je to vtipné, protože při akcích vydrží být dlouho do noci vzhůru, zatímco jeho téměř dospělý sourozenec už od desáté večer zívá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.