| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

I u nás už vše nachystané. Dcera je zrovna ve vaně. Kružítko si nese i fungl nové ještě zabalené 😉
Taky nebyla dnes už ve škole, aby se vyspala. Bylo jich prý ve škole pár a zástupkyně prý vyváděla, kde jsou.
Je nervózní dost.

Já jsem teda slušně rozsekaná, špatně jsem spala už dneska, bolí mě břicho...snad ani na státnice jsem tak nervózní nebyla.

Mladou ráno vezu, o pauze mě vidět nechce, domluvila se se spolužačkou co píše ve vedlejší škole, že se sejdou spolu. Potom jdeme všechny tři na burger, vezu je pak obě domů.

Chci se ale zeptat: budete počítat body? Vůbec nevím jak na to. Kdyby to bylo dobrý půjde v pondělí na pohodu, ale co když jí to nesedne a úplně jí rozhodime.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.