| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki tak z práce ho ještě nevyhodili, momentálně má brigádu a chválí si ho jak je šikovný, během pár dní dělal to co dospělí a to samostatně. Na praxi ve škole taky od začátku dělá popředu i přesto, že nemá žádnou praxi v tomto směru.
Hele já vím co mám doma, svatý není, chyby má, jiný byl od porodnice , za ty roky je na něm uděláno spousta práce, ale povahové rysy úplně nezměním. Dělala jsem celé roky co jsem mohla- psychiatr, psycholog, terapeut -spolupracovala jsem se všemi. Jsem ráda že nekouří, nechlastá, nefetuje, netahá se s partičkami po nocích jako jeho někteří bývalí spolužáci ke kterým tíhl jako kamarádům. To že řešíme problémy ve škole- nevím jestli to, že propadá u dvou učitelek 22 kluků z 27 co jich ve třídě ještě zbylo a neuteklo, je tím, že je můj syn problém- no podle některých reakcí tady asi jo- tak jo, s tím se smířím že je to tedy jen jeho vina. Ale kvůli tomu ho přece nezastřelím, aby měli od něj všichni klid.
Jsem ráda že všechny tu máte děti hodné, klidné, tiché, vzorné, nadprůměrně chytré, na které si nikdy nikdo nestěžoval- no já takový ideál doma nemám

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.