| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Hormonální profil

Dobry den,
cetl jsem Vas dotaz a rad bych Vam odpovedel dle vlastni zkusenosti. My se s manzelkou snazili asi tri mesice, ale stale nic. Pak jsme se dozvedeli, ze zena ma vlastne pouze 1 den z mesice plodny a soucasne jsme se doslechli o metode doktora Eugena Jonase. Jelikoz se zajimam o astrologii a tato metoda s tim souvisi, vyjel jsem si z programku, ktery vlastnim plodne dny manzelky. Zkouset se musi 12-24 hodin predem, coz je doba cesty spermie k vajicku. Prvni termin, ktery jsme dle tabulky zkusili, tak vysel. Nyni je zena v 21.tydnu tehotenstvi a vse probiha zatim v poradku. Uspesnost teto metody je zhruba 80% - 100%. Nesmi v tom vsak byt zdravotni problemy. Chcete li vyjet tabulku a info o metode, staci mi poslat Vase jmeno, datum, cas a misto narozeni-porodnice (napr. 20.5.1975 10:46hod, Banska Bystrica). Piste mi na email jirkac@email.cz, odepisi Vam co nejdrive.Preji Vam mnoho uspechu.Jirka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.