| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Neumí usnout

Ahoj Petro, presne vim o cem mluvis, protoze my jsme to meli s malym velmi podobne. Od narozeni spatne spal- pres den jedine kdyz jsem jezdila venku s kocarem a jakmile jsem se na minutu zastavila tak byl vzhuru. Vecer mu trvalo nejmene hodinu nez zabral a potom se vzdy vzbudil tak po pul hodine co ja jsem si sla lehnout a uz usinala! No a pak se budil zhruba kazde dve hodiny a jedine co ho vzdy uklidnilo bylo to, ze jsem ho nakojila a on pri tom usnul. Vzbudil ho sebemensi zvuk, dokonce i praskani v mem kolene!!! Po 7. mesicich uz jsem byla jak psychicky, tak fyzicky tak strasne utahana, ze uz jsem myslela ze to takhle dal neutahnu a musim neco podniknout. Dostala jsem nasledujici radu od zdravotni profesionalky a to: V 7. mesicich neni potreba maleho v noci kojit, pokud ji pres den sve kasicky a zeleninku a k tomu jeste mleko. To znamena, naucit ho, ze se ji pouze pres den, nikoliv v noci. Vecer okolo 17:00 mu dat kasi a pred spanim - v nasem pripade v 18:30 mu dat mleko. Je lepsi ho odstrikat do flasky, protoze pak vite kolik toho vypije. Tak jsme zacali tento rezim, maly se v noci budil jako obvykle kazde 2 hodiny a chtel pit. No a jelikoz nedostal tak rval a rval a rval. Vstaval k nemu manzel ( jelikoz ale byl maly s nami v loznici, tak jsem byla i ja stejne vzhuru) jelikoz to byla dalsi rada, protoze me mel spojenou s tim, ze ja jsem ta ktera mu da najist. Prvni tyden byl naprosto strasny, jelikoz maly pomalu v noci nezhamouril oci a my oba jsme byli strasne utahani, ale i pres to jsme to nevzdavali a vytrvali. Dulezite take bylo, ze kdyz zacal rvat, tak k nemu hned nejit, pockat tak 3 minuty a potom ho jit uklidnit. Nebyt u neho dlouho, pokud rve, tak ho nechat zase dalsi 3 minuty a jit k nemu znovu a po 3 minutach znovu.... A take ho hlavne nevyndavat z postylky ( pokud teda neni pokakany ci poblinkany) Jak rikam, ten tyden byl strasny, me i manzelovi to rvalo srdce slyset maleho takhle brecet a ja si pripadala jako macecha. No ale svete div se - po tydnu se maly uklidnil, zjistil ze v noci opravdu nic nedostane a tudiz ani nema smysl v noci brecet! Nechteli jsme tomu s manzelem verit, ze se nam to snad podarilo! Maly uz vic jak mesic v noci spi, kdyz se vzbudi, tak se tam jen tak prevaluje aniz by brecel a po par minutach zase sam usne. Rano se budi okolo 6 a aniz by brecel, tak si tam sam hraje a povida si, dokavad ho v 6:45 nevezmu. Reknu Vam, nas zivot se uplne zmenil, a konecne jsme si maleho zacali poradne uzivat, aniz bysme se neustale potaceli unavou. Drzim palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.