| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Ventilace problémů

Dobrý den,
po 19 ti letech manželství odešel ode mě a syna manžel, říkal, že už takhle dál žít nechce, ale jak chce žít mi říct nechtěl nebo neuměl. Nějaké problémy jsme měli v oblasti sexu - já jsem asi nestačila. Odešel bydlet ke své matce do domku jejího přítele. Tvrdil mi, že žádná jiná žena v tom není. Nakonec jsem přišla na to, že ještě v době, kdy jsme byli spolu si něco začal se svou o 11 let mladší kolegyní z práce, která má tři děti asi od 5 do 11 let. Ona je podle mne stále ještě vdaná, ale s manželem nežije. V dubnu se k ní do jejího domku můj muž nastěhoval. Já jsem mu nabídla, že o všem vím a až si urovná v hlavě, co chce, ať mito řekne, že já na jeho rozhodnutí počkám. Odstěhoval se asi před 5 měsíci. Náš domek prodat nechce a stále nám domů dává 2/3 svého platu, abych mohla zaplatit všechny naše společné pohledávky. Jemu na živobytí zůstává cca 5 tisíc korun. Na penězích se rovněž nijak jinak domluvit nechce - že by nám nechtěl dávat tolik. Přijde nám se synem i pomoc s drobnými opravami na domku, zajistí nákup apod. Vůbec nevím, jak si toto chování mám vysvětlit. Manžela mám stále ráda, nic mu nevyčítám, o jeho přítelkyni vůbec nemluvím, jako by pro mě neexistovala. Chtěla bych, aby se k nám vrátil, ale nevím, co proto můžu udělat.Jak se chovat? Mlčet a čekat? Snažit se o kontakt? Prosím poraďte jak nato,a zda je ještě vůbec šance , že se manžel vrátí domů.Pokud by to bylo možné, nezveřejňujte, prosím tento dotaz a odpovězte mi na můj e mail. Nechtěla bych, aby si o mém trápení četla manželova přítelkyně. Děkuji moc za pochopení a přeji hezký den. Vaňková

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.