| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Ventilace problémů

Dobry den,
mam pritele,ktereho znam 8 let.6 let jsme byli pratele a dva roky jsme milenci,zijeme spolu a mame rocniho syna.Velmi ho miluji,on tvrdi,ze mne take,ale jsem si jista,ze mu chybi sexualni sblizeni s jinou zenou.Duvod?Pokazde,kdyz spolu nekam vyrazime,nakupovat,na prochazku,kamkoliv...,otaci se po jinych zenach.Doslova dychti pohledem pro jejich opetovani a vubec ho netizi,ze jsem tam s nim a s nasim synem.Dokonce to dela i kdyz je tam s nami nekdo znamy.Vubec mu nedochazi,jak se v takove chvili citim a jak to vypada pred nasimi prateli,kdyz ho takhle vidi.Zkousela jsem si s nim o tom promluvit,ale pripada mi v tomhle priliz stupidni,protoze jakekoliv inteligentni vysvetleni nepripada v uvahu.Je vtom skutecne takova uchylka,ze se nemuze ani prede mnou ovladat?Kdysi jsem si myslela,ze je hodne odusevnely clovek,ale ted vim,ze je stejne motivovany jako vetsina muzu.Urcite nejde o to,ze o sebe nepecuji.Citim se atraktivni stejne jako driv.Co muze byt za jeho stupidnim chovanim?Miluji ho,ale hnusi se mi,kdyz ho takhle vidim,nebo kdyz si na to vzpomenu.Hadame se kvuli tomu.Nedokazu se smirit s tim,ze je tak uhozene povrchni..Prosim poradte

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.