| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sears, to slysim dost casto ,ze kanadska zima se dat snadneji prezit nez ta ceska.Asi na tom neco bude.
Jinak souhlasim,ze deti tu maji spoustu vyziti i v zime.

Co mne tady u nas nastvalo,ze kdyz vyjedeme na hory(konkretne Mt. Seymour) a deti chteji sjizdet kopec na bobech, tak za to chteji $5 na osobu.Nikde jinde jsem to nezazila aby se za kopec platilo.Prijde mi to predrazene vzhledem k tomu, ze na boby jdou vetsinou male deti a kolikrat to za ten den sjedou.Vetsinou parkrat a pak uz je boli nohy a nechce se jim behat nahoru.

Jinak ja jsem take poridila Saffi zimni vybavu na garage sale.Pripadala jsem si jak blazen nebot jsem to kupovala v cervnu ale ted jsem moc rada.Ma bundu a oteplovacky za $5 a od novych je nerozeznam.Mela skoro ten samy model predtim jen na bunde ma ted obrazky vlocek misto kyticek.No proste jsem to tam nemohla nechat.

Alice filmy to ja rada.Ja take nestihnu videt vsechny co bych chtela ale vetsinou ty ceske si nenecham ujit.A Andre ten ma zase rad filmy z Ciny.Kdyz nemame hlidani, tak se vystridame a jdeme kazdy zvlast s kamaradama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.