| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Cvičení - trápení

Syn v 10.měs.také neseděl,nelezl,plazil se jak voják a tak jsme byli odesláni na neurologii a pak na rehabilitaci na Vojtovu metodu.
Na neurologii mi bylo řečeno, že jsem měla přijít dříve,že má syn špatnou páteř.S prvním synem jsem chodila na Vojtovu metodu od 8.měs. a s druhým již od 3.měs.a tak jsem si myslela, že to teď nechám na přírodě.Oba začali chodit od 15,měs.,dcera však již od 7.měs. chodila kolem stolu.Takže u nás to vypadá na rodinnou dispozici v mužském pokolení,jak mi p.doktorka napsala.(objednávka k ní trvala 5týdnů v kterých se nic se synem nezměnilo).
Ten den co jsme byli na neurologii(11.měs.) se syn zničehonic postavil a teď se staví stále.Takže nikde se neví kdy se dítě rozhodne pokračovat dále ve svém vývoji.U nás je to ztížené i zdravotním stavem kdy má od narození GER, takže zvracel a nepřibíral.Nyní má 8kg a 73cm.A to měl porodní váhu norm.3200g.Nyní jsme tedy začali s RHB,syn se brání,takže uvidíme jak to bude pokračovat.Někdy stačí dítěti cvičením dát impuls a zlepší se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.