| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Přílišný strach o synka

Zdravím,

nevím, jestli je ten strach panický a jak se k synovi chováte, když jste s ním. Já nejsem žádná úzkostná matka, syn se klidně může bouchnout, spadnout, mít nehodu atd...vše co patří k dětskému věku - když jsem s ním. Ale kromě babičky ( a i s tím jsem měla dlouho problém a hlídá ho po velmi omezenou dobu), dítě nikomu nesvěřuji. Dvakrát od doby co se narodil ho hlídala jiná osoba, kterou znám už více než 15 let a mám k ní naprostou důvěru, a i tak jsem se cítila špatně. Ne proto, že bych byla přehnaně úzkostlivá, ale je to mé dítě, cítím za něj zodpovědnost a nidky bych si neodpustila, kdyby se mu cokoliv stalo a já tam nebyla. A kromě toho, nechtěla jsem mít dítě proto, aby mi ho hlídal někdo cizí. Chci být s ním, brát ho s sebou a představovat ho světu a jemu svět. Od toho jsem jeho máma. Malý bude jen chvilku a pak budu moci dělat cokoliv mě napadne bez něj. Ale teď CHCI být s ním a NECHCI ho nechávat hlídat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.