| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no vidis Zdeni, ja si zase maluju sama a jsem rada. Dnes kuchyn a pripadala jsem si jak mys v bludisti. Mistnost je tvaru U, v tom stresni okno s vykyrkem a troje dvere, k tomu sama lista v sololitu. tak jsem zarohackem lezla a brala to u stropu bile a pak zlute a pak u podlah a kolem vseho moznyho vc dvirek do stresniho prostoru...a nakonec mi na jeden kousek zdi nevysla barva. Proste tema malejma plochama se moc probarvi, tak bude bila. Taky jsem si nadavala ze jsem nevzala o pul litru vic,ale uz na to kaslu. v podstate me uz jen chybi vytapetovat a vymalovat jeden obrpokoj, potahnout linku, prelepit tapetou hnusny kachle (kupodivu to chyta lepidlem),polozit lino a pak nalakovat dreveny podlahy cca 60m2. Fuj, uz treti den makam od rana do vecera a furt bydli moje veci v garazi a kolem bordel....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.