| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Třes při vyjádření radosti

Vážený pane doktore, syna s jídlem. U prvního jsem kojila jen 2 měsíce a poté jedl postupně vše. U druhorozeného kojím doteď a to mu je 20 měsíců. V půl roce jsem se snažila o zeleninu, ovoné přesnídávky. Nic nechtěl. Paní doktorka mi sděliobracím se na Vás s problémem,který se týká mého druhorozeného la, že to mám zkoušet, ale že přes moc to do něj stejně nedostanu. Když to nechce, tak mám udlat pauzu třeba 14 dní a pak zase zkoušet. Jogurty sní, ovocné přesnídávky někdy. Jelikož stále vyžaduje kojení,tak si nezvykl na láhev s dudlíkem (z toho pije jen čaj), tak nechce ani kaši na noc. Tu nejí ani lžičkou, i přestože mléčné výrobky jí. To spustí šílený pláč. U zeleniny je to samé. Horší je to o to, že když se rozpláče, tak přestává dýchat, mění barvu a nemůže se nadechnout. Jsem z toho už zoufalá. Ráda bych přestala kojit, ale hlavně bych byla šťastná, kdyby začal jíst.
Žádám Vás o radu co mám dělat. Můžete mi něco poradit?

váha(kg) výška (cm)
narození 3,41 47
1. týden 3,30 50
5. týdnů 3,97 54
3. měsíce 5,71 59
6. měsíců 6,84 65
1. rok 7,74 71
1,5 roku 8,15 75



Děkuji Hašková







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.