| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Dyslexie, dysortografie

Mám syna 25 let.Školní docházka byla utrpením pro celou rodinu,v 5.třídě nás teprve odeslali do pedagog.poradny, kde byla zjištěna dislexie a disortografie, bylo doporučeno slovní hodnocení českého jazyka, učitelka však měla názor, ze se 4 proleze,tak proč by ho měla hodnotit slovně!Učili jsme se spolu i občanskou nauku, protože se ji sám nebyl schopen naučit. Bohužel,což si dnes vyčítám, jsem měla málo trpělivosti! V 8.třídě mi pracovnice psychol. poradny řekla, že kdyby byl mladší, určitě by navrhla přeřazení do zvláštní školy. Nějak jsme vše přetrpěli a syn se vyučil řemeslu. Loni odmaturoval na dálkovém studiu, má zajímavou práci a v životě se umí velice dobře uplatnit! Všem, kteří mají tyto problémy přeji hodně trpělivosti a nenechte se odradit, i když vím, jak je to těžké! Také vím, že pokud bychom synovi nepomohli a svěřili se do rukou takového "odborníka", na jakého jsme měli štěstí v poradně /věřím, že to byla vyjímka/, jeho život by se ubíral jiným směrem s naprosto zadupaným sebevědomím! Kdyby mi někdo před 10 lety řekl, že se vyučí a odmaturuje, považovala bych to za utopii. Takže hlavně neztrácejte hlavu a přeju hodně sil!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.