| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Dudlík

29.5.2002 8:39:53 Jana, syn Lukáš 3 roky

Re: Dudlík

Problém s dudlíkem jsme řešili také a k mému velkému překvapení to šlo samo během jednoho večera. Když měl syn 2 roky, dospěla jsem k závěru, že dudlík na usínání (v noci jej nevyžadoval) nepotřebuje a zahrála jsem na jeho estetické cítění. Jednoho dne večer jsem syna uložila do postýlky a když začal požadovat dudlík, se znechuceným výrazem jsem mu jej "štítivě" podala a přitom jsem pořád opakovala, že já bych si takhle ošklivý dudlík (byl už docela vyžvýkaný) v žádném případě do pusy nedala, že je strašně nechutný a já bych jej okamžitě vyhodila do koše a takhle velcí kluci ... atd. Nakonec jsem zdůraznila, že dudlík je jeho a musí se rozhodnout sám. Potom jsem z pokoje odešla. Asi po 10 minutách mě syn zavolal s tím, že mám dudlík vyhodit do koše. (Samozřejmě jsem to neudělala - co kdyby trik úplně nevyšel.) V noci se několikrát vzbudil, ptal se po dudlíku, ale zase klidně usnul. Ráno si na něj opět vzpomněl a vypadal, že by byl schopný koš vysypat a prohledat. Sdělení, že táta už odnesl smetí i s dudlíkem, přijal jako nezvratný fakt. A od toho okamžiku jsme bez dudlíku.
Přeju hodně úspěchů s odvykáním.
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: Dudlík Jana, syn Lukáš 3 roky 29.5.2002 8:39
Re: Dudlík Jana, syn Lukáš 3 roky 29.5.2002 8:39

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.