| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Reklamace v Asku

 Celkem 7 názorů.
 KatVafi 


Téma: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 9:27:55)
Dobrý den,
budem reklamovat sedačku z Aska,máte s tím někdo zkušenosti a jaké? Mám z toho docela obavy :-(. Jak mám postupovat, musíme tam sedačku odvézt nebo někoho pošlou?
Děkuji
 Majda a Kájík 07/10 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 9:40:31)
Ahoj a pevné nervy! My měli před lety z Aska kuchyni a to co nám dovezli ani nepopíšu. O to by nešlo, ale šlo o to, že ta rozbitá kuchyně byla montovaná už u někoho jiného doma a to se nikdo nepochlubil.~4~ Nám byla prodaná jako nová.A museli jsme být hodně tvrdí abychom uspěli. Od té doby ani kolem Aska neprojdu..~4~
 Majda a Kájík 07/10 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 9:42:13)
A my si museli sami zařídit a zaplatit odvoz té shitky od nás. Od nich by někdo přijel až někdy za 14 dní. A neproplatil nám to nikdo.
 KatVafi 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 9:45:33)
A když jste chtěli reklamovat, jeli jste tam s dokaldem o koupi nebo jen volali? No potěš teda....
 Majda a Kájík 07/10 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 10:36:35)
Rovnou jsme tam jeli. Protože skříně byly úplně rozvyklané a hlavně-řidič jejich dopravy nám dal veškeré papíry k té kuchyni a v těch papírech byly i papíry od té první původní majitelky kam ta kuchyně šla a za kolik. Tak jsem paní zavolala a ona mi řekla tisíc dalších závad proč tu kuchyni vracela. Takže do té doby než jsme vyrukovali s tímhle ( nechávali jsme to naposledy ) tak nám jen pořád dokola ředitel říkal že kuchyni na jejich náklady smontují a opraví a pokud i tak budeme nespokojený tak pak že jí odvezou a vyreklamují.... Jinak s nima nebyla vůbec řeč a ještě na nás byli dost hustý... Jak říkám, zklapli až když jsem vyletěla a hodila tomu řediteli na stůl papíry o tom prvnim prodeji..
 štěpánkaa 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 16:14:45)
Reklamovali jsme pohovku (asi měsíc po nákupu), ale už je to nejmíň 10 let - měla zlomený nosný kus dřeva. Přijel chlap k nám domů, obhlídnul ji, zjistil, že se musí opravit,. asi za 2 dny ji odvezli, asi za 2 týdny vrátili "opravenou" zpět. až na to, že byla ruplá na 2 místech a oni opravili jen jedno. Znovu přijel chlap, znovu obhlídnul, odvezl ji na opravu a po telefonické stížnosti mého manžela u jakéhosi vedoucího nám za týden dovezli fungl novou pohovku. ale je to tak dávno, že nevím, zda to půjde stejně hladce i dneska~;)
 štěpánkaa 


Re: Reklamace v Asku 

(6.11.2012 16:16:01)
a chlapík přijel po telefonickém dotazu u nich - rovnou dohodli termín jeho návštěvy u nás doma.~3~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.