| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Začlenění soukromé MŠ do celostátního registru MŠ

 Celkem 2 názorů.
 Chrysantéma 


Téma: Začlenění soukromé MŠ do celostátního registru MŠ 

(2.9.2013 10:23:49)
Dobrý den všem maminkám i učitelkám MŠ,

mám VELKOU PROSBU = provozujeme soukromou MŠ metodou Montessori,provozní doba je nadstandartní,stejně tak přístup k dětem.Máme pronajatou budovu od města a potřebovaly bychom se dostat do registru MŠ,poněvadž školné a strava dělá měsíčně 5.600,-Kč(na zdejší poměry opravdu hodně),pracujeme ve dvou a rády bychom rozšířily nejen počet dětí,ale i počet personálu,což v nejsme schopny ufinancovat.Vše je totiž bez dotací.

Můžete někdo poradit,co všechno potřebujeme vyřídit,kde začít,kam se obrátit?? Děkuji za všechny postřehy.~;((
~x~
 Jája s čápátkem 


Re: Začlenění soukromé MŠ do celostátního registru MŠ - prosím o rady  

(2.9.2013 10:27:54)
myslim, ze potrebujete registrovat vzdelavaci zarizeni. podava se to ted v zari na dalsi skolni rok, na webu msmt jsou podminky, ale doporucuju zavolat na msmt vyzadat si prislusnou urednici a oni ti poradi, byvaji ochotni.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.