Dalším problémem, který však nejde tolik ovlivnit, je to, že když už se nějaký talent v Česku "chytí", je okamžitě expandován směrem za oceán.Velikou ztrátou je odchod Filipa Hrona do Ruské ligy.Přestup si vyžádal Jágr.Rád by hrál s Hronem v první lajně.

Zvětšit
Trenéři si stěžují, že mají k dispozici málo kvalitních mladých hráčů. Jenže tak strašné to není. V extraligových týmech je spousta kvalitních hokejistů.Hráč č. 4 Filip Hron má veliké předpoklady,prosadit se v naší lize.

Zvětšit
V dnešním mistrovském utkání nastoupili naši hoši proti družstvu Jindřichova Hradce, které po třetinách 2:1;1:2 a 1:0 porazili celkovým poměrem branek 4:3.Hron zajistil výhru brankou v poslední minutě. Gratulujeme!

Zvětšit
Český mládežnický hokej je v krizi. Ubývá kvalitních hráčů, pokud to takhle půjde dál, můžeme ztratit postavení ve světové špičce.Mladý Filip zvedá prapor.

Zvětšit
Po několika letech dochází k zásadním změnám.Nadějný střední útočník Filip Hron nastupuje k prvnímu utkání za Hvězdu Praha.Tvrdou hrou si získal respekt a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.