| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 1395  [Dalších 1245 >>]
vlad. 38059
14.6.2013 11:58:29
Anita je dobrá značka, vyhovovala mi. Na noc jsem měla bez kostic, na běžné nošení s kosticemi a v pohodě. Ty jsem si ale koupila až po porodu. Myslím, že větší o 2 čísla by mohlo být hodně.
Jana, 2/07+10/08+5/11 81165
14.6.2013 11:55:50
Těhotenskou jsem nikdy neměla, kupovala jsem až kojící, Anita mi dřív hodně vyhovovala, ale teď mi připadá, že se zničí fakt rychle, dřív jsem měla 90E a ta vydržela hezká strašně dlouho, teď mám 75I a za půl roku je pomalu na odpis.
LP
  • 
14.6.2013 11:41:10
Na značce a ceně až tak nezáleží jako spíš na střihu, ten by měl být bez kostic, aby netlačily na mlékovody (prevence ucpání mlékovodu, následkem je zánět prsu). Kojící podprsenka se kupuje o 1 - 2 č. větší než normálně.
Seyla+1 116169
14.6.2013 11:38:01
Já koukala na značku Anita, ta má dobré pro těhotné, kdy je psáno, že podprsenka "roste" s poprsím. Máte zkušenosti s touhle značkou?
Podělíte se případně s vašimi dalšími tipy? A kde v Brně sehnat?

Děkuji ~x~
KoproFka 76193
1.2.2013 20:21:36
jo a kalhotky - stahovací nemám ráda - při prvním těhu jsem nosila nízká tanga po porodu jsem si koupila nízké normální kalhotky, v porodnici jsem nosila erární síťované, které tehdy byly k dispozici v Podolí. Pokud je tam už nedávají , tak si je do porodky koupím sama.

Teď nosím brazilky od intimisimy, které nosím normálně, když nejsem těhu...
Až se vrátím z porodky, tak pak uvidím, jestli bude potřeba něco speciálního potřeba koupit, minule jsem si to nejhorší odbyla za ty 3 dny v porodce a doma už to pak nebylo nic hrozného...
Binturongg 104880
1.2.2013 20:15:03
Než jsem rozepnula kojící košíček, vyndala jsem prslo normálně, pak ho natřepala (srolovala - dle fáze kojení) zpět a upravila vložku do podprsenky.

Takže nakonec vyhráky takové ty bavlněné polonátělníky od Vietnamců - dají se i vyvařit ~:-D


A stahovací kalhotky?
No, minimálně tři týdny jsem nosila staré a vytahané (prvních pár dní poporodní, na jedno použití) - stahovacích by mi bylo a) líto a za b) bych se v nich pařila a c) pořád si je rvát dolů a nahoru by mě zabilo... ~:-D
KoproFka 76193
1.2.2013 20:11:51
jestli nemáš velká prsa, stačí do porodky i napotom sportovní podprda - tzv. lambada.
já měla před prvním porodem prsa 70B

já si koupila bavlněnou, aby šla vyvařovat - ale použila jsem ji všehovšudy snad jen v té porodnici a pak ještě párkrát - za prvé se mi strašně nelíbila - ač jsem se snažila vybrat pěknou, za druhé mi dělala ošklivé poprsí a za třetí po vyvaření povolily gumičky, takže mi nedržela dobře...

Koupila jsem si asi 4 lambady, na začátek byly super. Kdy jsem přestala plně kojit, koupila jsem si od trioly moc pěknou, s kosticema a plnými košíčky a používala ji po zbytek kojení - pak jsem ji poslala dál, páč byla pořád nositelná...

Teď jsem 31tt a podprdu neřeším - od kamarádky jsem dostala 1 kojící-putovní od Anity, tu si beru do porodky a pak uvidím. Kdybych ji neměla, tak si koupím lambadu...
Jo a používala jsem vložky do podprdy - stačily mi. Fontána ze mne nikdy nebyla - narozdíl od kamarádky, která používala zachytávací plastové rezervoáry - to jsem u sebe fakt nezažila, kolik ona měla mlíčka - stříkalo tak, že se malý zalykal a i ten rezervoár u prsa, ze kterého nekojila, přetékal....
Shayla a 3 kluci 43054
1.2.2013 18:11:26
Já jsem je kupovala až po porodu. Možná jednu nějakou úplně obyčejnou jsem měla předem. Už ani nevím. Kojící podprsenka má odklápěcí košíčky, takže se dá prso dobře vyndat. Eventuelní vycpávku, pokud by Ti teklo mlíko, dáš i do obyčejné.
Shayla a 3 kluci 43054
1.2.2013 18:09:47
Měla jsem dvoje a byly výborné. Kupovala jsem ty s co nejvyšším pytlem na břicho.
Simeona+3 110315
1.2.2013 17:14:06
Jo a chodit naostro s nalitými prsy je dost nepohodlné. Měla jsem dvě od Anita Maternity a byly super, jen tři až čtyři ks by byly lepší- ze začátku totiř mlíko teče samo, podprsenku jsem musela nosit i v noci, bez ní mi tričko dráždolo bradavky a byla jsem hned promočená mlíkem.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 1395  [Dalších 1245 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.