| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 1395  [Dalších 1235 >>]
Simeona+3 110315
1.2.2013 17:08:51
Prosím tě, jestli stahovací prádlo, tak až po šestinedělí, až budeš zahojená a jen na pár hodin. Taky jsem měla takový nápad, že mi to stáhne to břicho, které bez dítěte nevypadalo moc vábně, ale vydržela jsem v nich nejdýl hodinu, byly strašně nepohodlné. Hned po porodu nejsou vhodné (podle mě) protože jsou z uměliny, neprodyšné, jako brnění, kdežto ty bys po porodu měla nosit kalhotky síťované, které hodně větrají, aby sis neuhnala zánět.
Pole levandulové 23006
1.2.2013 15:25:29
Neni to nutnost, ale na kojeni je to pak prakticke. Kazdopadne muzes dokoupit i po porodu. Mne se osvedcily tehotenske a posleze kojici podprsenky Anita Maternity, hladke, elsticke, bez kostic, dobre drzely a rozprostiraly vahu prsu. Nosila jsem je pak cele kojeni i chvili po dokojeni.
Půlka psa 24064
1.2.2013 15:18:32
Při kojení jsem měla 65F a kojící podprsenku jsem nepotřebovala. ~d~
Míša_ 14374
1.2.2013 14:31:13
záleží na tom, jak máš velká prsa. Protože ve velikosti A se kojící podprsenky ani nevyrábějí /tedy alespoň když já jsem před skoro 9 lety sháněla, tak jsem nesehnala/

Ale vzhledem k tomu, že se mi prsa zvětšila opravdu jen v šestinedělí a pak zase poctivě splaskla na snad ještě menší velikost než předtím, nebylo u mne co řešit.
Takže já si vystačila s těma co jsme měla. A kojila jsem necelé dva roky.
holka anonymka 93519
1.2.2013 14:21:11
jelikož jsem musela v podprsence nosit i plínu (nějaká vložka by to nezachránila), tak bylo jedno, jak velká ta podprsenka byla. Prostě velká :-)
Emília Fernandéz 123249
1.2.2013 14:13:09
Za sebe kojící podprsenku určitě doporučuju, mám velký prsa a kojí se mi, hlavně když jsem jinde než doma, s ní daleko líp. Stahovací kalhotky jsem měla poprvé, nakonec jsem je nenosila, rodila jsem císařem a každý dotek na jizvu strašně bolel. Ted´ podruhé jsem si ani nevzpomněla, že mám nějaké doma, takže je zase nenosím~l~
Do porodnice se mi osvědčila volná sportovní podprsenka, takové to bolerko, moc to nedrží větší prsa, ale pár dní to nevadí. Zato se v ní dá celkem pohodlně spát a dá se vycpat plínou, když ti teče hodně mlíko a neškrtí.
Lei 37503
1.2.2013 13:42:29
Poprvé jsem neměla vůbec, teď podruhé jo, ale na ta kamenná prsa to pro mne bylo spíš utrpení, byla otlačená ze všech stran, nejraději ji nepoužívám, doma to pak jde v pohodě, prostě měním trička :-). V porodnici mi mléko samovolně teklo jen při kojení, a to jsem si na druhou stranu prostě plácla plínku, ta to chytala. Podprsenku si beru jen na ven.
Cimbur 64764
1.2.2013 13:24:08
Ono z té nekojící podprsenky se někdy to prso špatně vytahuje. Ale to chce vyzkoušet, třeba máš doma typy, s kterými to půjde. Já jsem taky takové mezi svými nekojícími objevila.
Kalhotky neřeš. Zadek se mi porodem nikterak nezměnil, nosila jsem svoje obvyklé.
Klarisanek 111002
1.2.2013 13:12:33
Mela jsem ji a vubec jsem ji nepouzivala. Protoze jsem chtela maximalni pohodli, coz skrtici podprda nezajisti. V nejakem obchode s levnym textilem jsem koupila takove hadrove, neco na zpusob lambady s gumickou dole. Vlozky drzela dobre, nebyl problem s vyhrnovanim a pohodli zaruceno.
Ráchel, 3 děti 76748
1.2.2013 13:10:13
mně byly u prvního prsní vložky nanic, musela jsem tam cpát látkovou plínu
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 1395  [Dalších 1235 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.