| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 1395  [Dalších 1225 >>]
Ráchel, 3 děti 76748
1.2.2013 13:09:18
tak já měla po porodu takový prsa, že jsem vypadala jak nějaká "celebrita" ~t~~t~~t~ jinak i když mi pak prsa trochu splasky, tak kojící podprsenka byla praktická
Ursus+3 132493
1.2.2013 13:05:17
u prvních dvou dětí jsem je měla, u třetího ne - to jsem nosila i vycpané s kosticema a kojila jsem horem, tj. výstřihem. Rodila jsem v zimě a furt si vyhrnovat triko mi nebylo příjemné.

Evik+Šmudla+Šmudlinka 108978
1.2.2013 13:05:15
Já jsem si pořizovala, protože normálně nosím krásné krajkové prádlo a to by moc pohodlné nebylo. Pokud máš spíš bavlněné, bez kostic, klidně se to bez kojící zvládnout dá.
Kojící jsem si koupila dopředu, o velikost větší než mám normálně a bylo to akorát.
Girili 117849
1.2.2013 13:02:58
Mne by byvalo v porodnici stacilo nemit podprsenku zadnou, kdyby me byvali pustili klsicky treti den. Protoze jsme ale byli dni devet a ctvrty den se mi silene spustilo mleko, potrebovala jsem neco, co by mi udrzelo prsni vlozky - stacilo obyc navlekaci "bolerko" od vietnamce. Kojici podprsenku jsem si pak koupila az po nejake dobe doma, az se velikost prsou trochu ustalila. Mozna by prsni vlozky udrzela i prilehavejsi pruzna kosilka?
propiska 16606
1.2.2013 12:57:06
Mám 75B, kojila jsem každé dítě 2roky....prsa u prvního jsem měla mnohem větší než u druhého...ono taky záleží jak často se kojí, kolik máš mlíka a jak moc nalitá prsa.
Já bych si koupila 1kojící, ať máš klid. Kromě velikosti prsou není ani předem jasné, jak to s kojením bude a kupovat jich předem víc do zásoby nemá smysl. Navíc já jsem měla hodně nalitá prsa první měsíce, pak se to upravilo a velikost byla zase jiná. Měla jsem sportovní lambady, normální podprsenky i kojící. Nosila jsem vše co bylo čisté a vyprané, někdy byla ráda za cokoliv.
Dneska bych si je kupovala až podle potřeby průběžně v období kojení. V šestinedělí jsem byla ráda doma,ale pak není problém vzít kočár a do prodejny zajet, vyzkoušet a nechat si poradit...
kosatka2 89902
1.2.2013 12:53:59
kojicí podprsenku jsem neměla, v mé (malé) velikosti se snad ani žádná nevyrábí. navíc všechny kojící co jsem viděla byly takové hnusné, sterilní, asexuální...

protože jsem byla zpívající fontána (mléko teklo i mimo kojení) nosila jsem kvůli prsním vložkám (doporučuji pratelné bavlněné, ty na jedno použití mi nevyhovovaly).

sehnala jsem si normální hezké bavlněné podprsenky bez kostic (pravda, jedny z nich byly prý plavky).
Pippi 108434
1.2.2013 12:36:20
Kladla jsem si stejnou otázku, jestli jsou kojící podprsenky nutné. Koupila jsem si dvě krátce před porodem, stejné číslo jako normálně, prsa se mi vůbec nezvětšila. a jak jsem byla ráda, že je mám, jsou opravdu praktické.
a je to? 72327
1.2.2013 12:34:21
Šťastná to žena. Doma mám plínu, kterou 2x denně měním a ven nosím jednorázový vložky. Stačí, když někde slyším řvát malé mimino a už to jede. Kolikrát stačí i pouhá myšlenka ~8~
susu. 129001
1.2.2013 12:33:10
Souhlas.
Přiznám se, že mi při čtení příspěvků taky napadlo, že je to hodně o velikosti prsou.
Dari79 114243
1.2.2013 12:32:14
Já za prádlo utratila dost, protože se mi prsa min o číslo zvětšily už v 6. tt., tudíž jsem nakupovala větší - pružné, nosila jsem je i při kojení na začátku.

Při kojení později jsem naopak měla prsa naprosto vykojená, splaská, i předtěhotenský mi byly velký.

Po skončení kojení jsem se tak nějak vrátila do předtěhotenských, ale nebylo to ono, tak jsem kupovala třetí velikost.

Absolutně bych teda nedokázala předem odhadnout, co si koupit.

Tj. těsně před porodem bych si koupila 2 nějaký pohodlný, bezešvý, ne nutně kojící, o něco větší (já taky prsa spíš vytahovala, resp. podprsenku stahovala pod prso, když už mlíko samo neteklo, tak jsem doma chodila bez podprsenky).
Bohužel těžko dopředu odhadneš, jak to bude dál, co ti bude sedět, tak holt pak kdyžtak dokoupíš...
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 1395  [Dalších 1225 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.