| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 8493  [Dalších 8283 >>]
chrestysek 92762
10.9.2020 0:12:27
Ahoj,
mam 34-letou kamaradku lesbicku (neni to babochlap, orientaci neskryva), ktera uz je zoufala. Rada by si nasla partnerku pro spolecne ziti (rodinu), ale nedari se. Na seznamkach uz narazi dokola na ty same. V klubech je to takove vselijake (asi nic moc na hledani seriozniho vztahu). Kdyby jste nahodou mely ve svem okoli podobne smutnou bytustku, ktera by hledala (Melnicko a sirsi okoli), slo by zkusit kontaktovat?

DIKY!
Eva_1976 35392
13.4.2020 15:22:42
Marto, promiňte, že to říkám, ale všechny informace ukazují na to, že je to podvod.Viz mé zkušenosti.
Eva_1976 35392
13.4.2020 15:20:46
Dobrý den,
mám z tím také zkušenost, naštěstí je to docela průhledné, ale chápu, že kdo to zažije prvně, tak to hned nemusí poznat. Objeví se mi to 2x do roka na Facebooku, nový profil, pohledný chlap u Ameriky, často vdovec, má dítě, chce se seznámit. Dále na webu pro "dopisování", kde člověk může potkat cizince, mi často chodí zprávy z falešných profilů, vojáci, doktoři, v profilovce mají dokonalé foto (pohledný doktor v plášti, voják vedle vojenského auta se psem atd). Často je jako spam poznají administrátoři a jsou rychle smazaní, pokud jim člověk napíše a má zvídavé otázky, už samozřejmě nereagují a sami si zruší profil. Chodí tam také ženy, co se zaměřují na osamělé chlapi, využívají sprostě slaších jedinců /postižení, staří/, bavila jsem s chlapíkem, kterého jsem varovala, poté co mi tvrdil, že našel životní lásku, ale mě to přišlo nějaký divný. Byl na vozíku, ona žila v Americe, on v Evropě, psali si několik měsíců a plánovali sňatek. Pak prý po něm chtěla peníze, aby sem mohl přijet. On jí je chtěl poslat, všem věřil, ale pak mu to nedalo a začal se ptát na detaily a ona zmizela.
g m 153509
12.4.2020 19:29:01
Dobrý den Jarmilko, děkuji za Váš příspěvek, teď řeším něco podobného. Moje přítelkyně 40 let samoživitelka s nemocným synem si také začala dopisovat s americkým vojákem, bohatým lékařem uvedl,že se jmenuje Johnson Marc Franklin, že je na misi v Afganistanu, vlastní tam údajně vojenskou polní nemocnici, má 14 letou dceru Sonniu, která je v Washingtonu na internátě, je 3 roky vdovec, velice se do ní po 10 dnech komunikace zamiloval, chce si ji vzít, odstěhovat se do ČR i s dcerou, jakmile ukončí misi, tak prý jde do důchodu a chce se usadit v ČR. Je mu prý 52 let. Když jsem zkoušela hledat ho dle jmena na googlu, tak mi nic nevyskočilo, také není možno ho najít podle facebooku, má profil na Md Asad a když toto zadáte do vyhledávače, tak Vám vyskočí spoustu lidí pod tímto profilem, ale ne ten koho potřebujeme. Zatím po ní žádné peníze nechce naopak ji psal, že ji posílá svůj 4 měsíční plat, aby měli tady něco do začátku. Nevím co jsi o tom myslet, nerada bych aby přítelkyně naletěla, vytrpěla si v životě dost a není na tom finančně nejlépe. Radila jsem jí, aby hrála jeho hru a snažila se dostat co nejvíce informací o něm. A jak Vy jste daleko, nebo jak to s Vámi dopadlo, když jste hrála jeho hru a on zjistil, že Vás nijak nemůže poškodit? Děkuji Marta:-)
La Pepa 5341
29.3.2020 8:28:57
~n~Pavle, to je nabídka, které nelze odolat. Na rodinném serveru si hledat milenku ~o~
pavel_praha_cz 158574
28.3.2020 9:50:35
bude mi 50, vypadam na 45 ~:-D citim se na 35~b~ neni tu chytra holka kterou bych zajimal? mam 3deck a zenu, nemam s kym behat, probirat starosti a obcas jet k mori..plachetnici ridit umim :~3~-)
pavel_praha_cz 158574
28.3.2020 9:45:27
bude mi 50, vypadam na 45 ~:-D citim se na 35~b~ neni tu chytra holka kterou bych zajimal? mam 3deck a zenu, nemam s kym behat, probirat starosti a obcas jet k mori..plachetnici rdit umim :~3~-)
Filip Ondra 157925
14.7.2019 3:03:38
Jak se mám seznámit?Mám 25 let a nejde mi to. Zkoušel jsem všechny možné seznamky dokonce i ty placené a nikdo mi neodepsal. Proto bych se rád zeptal jak se dá vůbec seznámit? Bez seznamky a aniž bych musel měnit práci ( tam se údajně seznámí nejvíce párů). Je možné někdo oslovil z očí do očí, třeba někde v parku, divadle nebo kine? Nebo je to spíš na facku?
Konzerva 153011
14.6.2019 14:02:05
"Znam hodne vysokych peknych zdravych chlapu, co si nikoho nenasli. Asi moc vysoke ego?"

Romano,

spíš bych tipla lenost nebo nedospělost - neochota nést odpovědnost a přizpůsobovat se partnerovi a dětem.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 8493  [Dalších 8283 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.