| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 8493  [Dalších 8273 >>]
Kudla2 58452
14.6.2019 14:01:42
"Lidi dneska chtějí zažít rozmanitost. Málokterý chlap by chtěl mít jednu sexuální partnerku celý život. Možná i málokterá žena."

Epepe,

nezlob se, ale to mi připadá až sociopatické.

Samozřejmě že většina lidí za život má těch partnerů více, stane se, že občas něco nevyjde, ale pokud po střídání partnerů baží primárně, tak s nimi asi nebude něco úplně v pořádku.
Epepe 89236
14.6.2019 12:03:19
... důležitá je snad ta jedna jediná, nejlepší a pravá ...

Wer, tak snad nežijeme ve středověku. Lidi dneska chtějí zažít rozmanitost. Málokterý chlap by chtěl mít jednu sexuální partnerku celý život. Možná i málokterá žena.
Epepe 89236
14.6.2019 12:00:58
Náš bude taky asi malý, záleží ale na sebevědomí, ne na výšce, váze, svalech ... i tom ostatním.
Takže my kluka rveme do sportu, do hudby, ať si vyzkouší, co nejvíc věcí, udělá, co nejvíc kamarádů a hlavně, ať není tlustej.
. . 133444
14.6.2019 10:45:51
Co je s diabetikama? Všichni co znám (a je jich dost) žijí v páru, mají rodinu, kromě těch (nej)mladších - ti (zatím) partnersky přelétají, ale nemají problém najít.
Raduza 68805
14.6.2019 7:11:31
Záleží spíš na jeho povaze než vzhledu. Hodně malých mužů trpí Napoleonovým syndromem a je s nimi k nevydržení. Vůbec nevím proč. V dnešní době s tou výškou nebude žádná vyjímka. V Brně jsou je malých snad polovina.
Mandara 137771
13.6.2019 22:23:56
Můj dědeček měřil 164 cm, babička byla o 2 cm větší.Ženské po něm šílely i v důchodovém věku. Byl krasavec, jižanský typ, elegantně se oblékal, choval se dvorně, krásně tančil, nějaké svaly měl taky a hlavně to byl chlap v tom pravém slova smyslu. Výška u muže určitě důležitá je, tu malou je asi třeba kompenzovat něčím jiným a nouze o nevěsty nebude.
Kudla2 58452
13.6.2019 21:26:57
"zcela neromanticky se kouka na vzdelani, penize a zdravi."

To zní jako z nějakýho románu z minulýho století nebo jako Nádeníček.

Mně osobně to připadá velmi studený, i když samozřejmě rozum by v tom měl figurovat taky, ale tohle mi zní právě JEN jako rozum.
. . 133444
13.6.2019 19:35:46
~t~
když jsme začali chodit s mým posléze manželem, tak měl základní vzdělání, malé kapesné a vzápětí také mononukleózu. Zcela romanticky mi prostě voněl a líbil se mi jeho úsměv (EDIT: ale to je již zpětná racionalizace, vlastně vůbec nevím, proč jsem se do něj zamilovala - najednou to prostě bylo :-) ).

Mně se zdá, že lidi si nacházejí partner(k)y nejrůznějším způsobem, a v některých případech hraje vzhled roli velkou a v některých malou, plus každý preferuje něco jiného, takže ve výsledku se lidi "najdou" vzájemně skoro všichni, kteří vůbec chtějí. Výjimky samozřejmě existují, ale spíš jde o osobnostní zvláštnosti nebo nějakou shodu okolností (snad by se dalo říct smůlu), než skutečnost, že je někdo moc drobný nebo velký...
wer 81075
13.6.2019 19:10:00
Omezený výběr????? důležitá je snad ta jedna jediná, nejlepší a pravá, a ta někde je a kolik kdo z nich měří ani nebude tak nejdůležitější.
Hlavně mu nesnižuj sebevědomí blbými zbytečnými pochybnostmi.
wer 81075
13.6.2019 18:58:59
Jasně že má šanci najít partnerku. Možná ještě poroste. A i tak, 165 cm není žádný trpaslík. Je i dost drobných, roztomile malých holek. ~x~
Hlavně mu nepodsouvejte, že je nějak nedostatečný. Chlapa nedělají centimetry, ale charisma.
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 8493  [Dalších 8273 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.