| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 1313  [Dalších 1133 >>]
Kláraka 128197
16.5.2018 14:44:58
Akorát nevím, jestli mám na rehabilitacích hrotit, že ji pokaždé kontroluje někdo jiný a řešit to nebo si dál nechat poslechnout názor od všech, co tam pracují.
Někteří mi radíte vykašlat se na dceru a druzí zase najít si jiné zařízení. Asi je jasné na čí stranu se přikloním~;)
Pam-pela 97353
16.5.2018 14:40:36
madelaine a jakou jógu sis prosím tě oblíbila? Zrovna hledám něcp, co by mi sedlo, ale je toho tolik...má "ta tvoje" nějaké jméno?
Kláraka 128197
16.5.2018 14:40:34
Není nutné mne napadat, kdyby jste si můj příspěvěk přečetla pořádně, tak se dočtete, že se nám fyzioterapeuti střídají,což je to, co mi vadí - počet lidí, kteří dceru prohlížejí. Dětský lékař ji viděl na 9 leté prohlídce, ortoped kvuli plochým nohám a ten dceři napsal rehabilitace. Před započetím rehabilitací musíte jít k rehabilitačnímu lékaři, takhle je to aspoň u nás v nemocnici. Já sama dobrovolně k doktorům nechodím, ale dělám to, co mi řeknou.
Nebudu se tady obhajovat, nenechám však dceru huntovatsi tělo aktivitou, která ji moc baví a ze které ji nechci odhlašovat. Jen chci pohlídat její správný vývoj a jiným cvičením to vykompenzovat. Druhá dcera musí mít na atletice každý rok vyplněný nový zdravotní dotazník, v tomto kroužku to nevyžadují, ale vím, že u určitých sportu je dobré tělo hlídat. Dcera děla mosty ze stoje, ze kterých se ještě třikrát otočí přes hlavu - pohyby, které jsou úplně proti logice, tak snad normální, že si ji nechám prohlédnout.
Pam-pela 97353
16.5.2018 14:37:59
Osobně - pokud mi není dobře, vyzkouším třeba pár metod, ale pak zůstanu u jednoho člověka, aby byla nějaká systematika.
By´t fyzioterapeut, každý má svůj způsob práce, svůj pohled na příčiny a souvislosti ve fungování systému, svůj postup, své zkušenosti.
vybrala bych si kdyžtak jednoho fyziot., který by mne nebo dcerku oslovil...a postupovala systematicky.
Ploché nohy budou souviset i se stavem kosterního svalstva...zaměřila bych se na uvolnění páteř, pokud je tam skoliotické držení, je tam nerovnováha...někdy postačí i domácí lehká masáž na rozvolnění ztuhlých svalů.
Cimbur 64764
16.5.2018 12:59:50
http://www.spiralstabilization.com/cz/
Alena 129302
16.5.2018 12:38:34
a kolikrat si jako krasobruslar trenovala tydne?
aky 102722
16.5.2018 12:23:42
...A co malí fotbalisti?

Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým mali fotbalisti?~3~
MrakovaK 99270
16.5.2018 12:03:18
Podle popisu ten problém ale nevymyslela ona. Když nemá přesné informace a nikdo jí to pořádně nevysvětlí, nedivím se, že neví a tápe. Já jen koukám, kolik zakladatelka schytala kritiky.
Alena 129302
16.5.2018 11:51:10
"Když čtu rozhovory s tanečnicemi, které popisují své začátky, jak musely málo jíst, ohýbat se až extrémně, tak se nedivím, že jsou ve třiceti zralé na invalidní důchod..." srovnavas krouzek trikrat tydne s baletni kazdodenni zatezi. Dite opravdu muze prijit do telocvicny aniz by neustale obihalo lekare.
iiiiiiiiii 69750
16.5.2018 11:43:47
"...Což si zdejší matky asi neuvědomují, vždyť "za nás to nebylo" a "náš Honza taky dělal sport a fyzioterapii nepotřeboval""

A co malí fotbalisti? V pubertě poničené kolenní vazy, po 20. roce věku první operace menisku. To je v pořádku? Kdyby se rodiče dětí aktivně zajímali o to, v jakém stavu mají děti pohybový aparát... místo té kritiky tady.
Když čtu rozhovory s tanečnicemi, které popisují své začátky, jak musely málo jíst, ohýbat se až extrémně, tak se nedivím, že jsou ve třiceti zralé na invalidní důchod...
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 1313  [Dalších 1133 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.